Hakkımızda

Etik Tur olarak hedeflediğimiz yenilikçi ve mükemmel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinde gösterdiğimiz hassasiyet ve 17 senenin tecrübeli birikimi ile turizm sektörünün öncü acentalarından biri olmak için ENGİN KILIÇ TURİZM ORGANİZASYON TANITIM VE REKLAM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak 14 Ağustos 2012 yılında A-7486 belge no ile TÜRSAB ‘a ve T.C KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’na kaydımızı yaptırarak üyeliğimizi gerçekleştirdik ve işbirliği yapacağımız kişi , kurum ve kuruluşlara kusursuz hizmet vermeyi hedefledik.

Misyonumuz, profesyonel kadromuz ile kültür turlarında ve gezi organizasyonlarında mükemmeli hedefleyerek misafirlerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun organizasyonlara en iyi şekilde imza atmaktır.

Vizyonumuz, deneyimli kadromuz ile çağdaş anlayışla, doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmadan siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet vermektir.

Kalite politikamız, turizm sektöründeki yenilikleri takip ederek ve toplumsal değerlere sahip çıkarak memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirmektir.
 • ŞİRKET BİLGİLERİMİZ

  Şirket Ünvanı: Engin Kılıç Turizm Organizasyon Tanıtım ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd. Şti

  Vergi Dairesi: Yakacık

  Vergi No: 3350431444

  Ticaret Sicil No: 825878

  Taahhüt Edilen Sermaye: 100.000 TL

  Ödenmiş Sermaye:100.000 TL
 • A GRUBU SEYAHAT ACENTASI İŞLETME BELGESİ

 • TÜRSAB ÜYELİK BELGESİ